Loading...

Account Manager

Dla naszego Klienta, rozwijającej się firmy z branży technicznej poszukujemy kandydatów o umiejętnościach komunikacyjnych i sprzedażowych.

Oferta jest dedykowana do osób poszukujących stabilnego zatrudnienia z możliwościami rozwoju.

Zadania

  • Analizowanie rynku i poszukiwanie potencjalnych Klientów
  • Pozyskiwanie nowych Klientów poprzez kontakty telefoniczne oraz mailowe
  • Doradztwo w zakresie doboru optymalnych rozwiązań
  • Przygotowywanie i dostosowywanie ofert
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Obsługa pozyskanych kontraktów i zamówień oraz nadzór nad ich terminową realizacją
  • Kontakt i obsługa z dotychczasowymi Klientami firmy, utrzymywanie pozytywnych relacji
  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne

Oczekujemy

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B, kontakcie z Klientami, mile widziane doświadczenie w branży technicznej lub przemysłowej
  • Dodatkowym atutem będzie wykształcenie techniczne lub pokrewne związane z przemysłem
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie minimum komunikatywnym
  • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych
  • Obsługa komputera
  • Umiejętności handlowe i znajomość technik sprzedaży
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę, niezbędne narzędzia
  • Możliwość rozwoju w ramach działu sprzedaży do stanowiska Mobilnego Doradcy Handlowego,
  • Szkolenia (także techniczne), w tym specjalistyczne szkolenie wdrożeniowe
  • Elastyczny tryb pracy
  • Wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników – realne założenia budżetowe do realizacji