Loading...

Adwokat/Radca Prawny

Dla międzynarodowej Kancelarii poszukujemy Prawnika, specjalizującego się w tematyce umów najmu oraz negocjacjach.

Associate
miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Bezpośrednia współpraca z klientami
  • Aktywne negocjowanie umów najmu (od strony wynajmującego)
  • Obsługa transakcji sprzedaży nieruchomości
  • Tworzenie, weryfikacja i analiza umów najmu oraz aneksów
  • Doradztwo i wsparcie klientów kancelarii – pełne spektrum zagadnień w zakresie branży nieruchomości

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w obszarze nieruchomości/negocjacji umów najmu
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie deweloperskiej
  • Wiedza w zakresie prawa (w szczególności prawa cywilnego
  • Tytuł radcy prawnego, adwokata lub zaawansowana aplikacja
  • Doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientami
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (w tym prawniczego)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B – zależnie od oczekiwań kandydata
  • Elastyczne podejście, koncentracja na realizacji powierzonych zadań
  • Samodzielne stanowisko, gwarantujące możliwości rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, kurs językowy)

ARPI Staffing jest częścią ARPI Group, firmy, która rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 2001 roku.

www.arpi.com