Loading...

Architekt

Dla naszego Klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy z branży hotelarskiej (sieć hoteli) poszukujemy doświadczonych, dynamicznych kandydatów na stanowisko Architekta/Projektanta. Osoba ta będzie blisko współpracowała z Dyrektorem Kreatywnym i będzie brała udział we wszystkich projektach inwestycyjnych firmy.

Zadania:

  • Wsparcie bieżących procesów projektowania i realizacji inwestycji od momentu koncepcji do otwarcia hotelu
  • Współpraca z zewnętrznymi wykonawcami usług (Architektami, Projektantami, Wykonawcami)
  • Koordynacja prac i nadzór zgodności z projektem
  • Udział w pracach planistycznych i projektowych
  • Bliska współpraca z Dyrektorem Kreatywnym i innymi działami firmy
  • Wydawanie opinii i podejmowanie decyzji związanych z realizacją procesów inwestycyjnych
  • Udział w realizacji strategii marki i dbanie o spójność wizerunku hoteli

Wymagania:

  • Wyższe; preferowane kierunkowe
  • Minimum 3 lata pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w pracy projektowej w branży hotelarskiej
  • Wiedza dotycząca planowania przestrzeni i faz rozwoju projektu i rysunków.
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność do podróży służbowych w kraju i za granicą
  • Inicjatywa w działaniu, wysoka motywacja
  • Zainteresowanie architekturą/projektowaniem wnętrz
  • Mile widziane zainteresowanie branżą hotelarską
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Elastyczność i mobilność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dynamiczne, odpowiedzialne stanowisko
  • możliwość współpracy ze znaną, rozwijającą się marką, wśród specjalistów i pasjonatów
  • pakiet benefitów: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • zniżki na pobyt we wszystkich hotelach sieci
  • elastyczny czas pracy

ARPI Staffing jest częścią ARPI Group, firmy, która rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 2001 roku.

www.arpi.com