Loading...

Dla naszego Klienta, międzynarodowej spółki z branży techniki automatyzacyjnej poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko Główny/a Księgowy/a. Poszukujemy samodzielnych Kandydatów z doświadczeniem w międzynarodowym środowisku.

Główny/a Księgowy/a

Offer description

Zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie ksiąg spółki, w tym dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych związanych z działalnością firmy i realizowanymi projektami
  • Prowadzenie ewidencji wyciągów bankowych, a także realizacja płatności
  • Windykacja należności
  • Przygotowanie raportów zamknięcia miesiąca i roku finansowego
  • Sporządzanie i zatwierdzanie raportów oraz deklaracji rozliczeniowych dla ZUS, GUS i US
  • Zapewnienie dokładnych analiz finansowych dla kierownictwa firmy i kierowników projektów
  • Współpraca z Departamentem Kontrolingu w centrali firmy, bankami, dostawcami a także klientami firmy
  • Wykonanie innych zadań zleconych przez Pracodawcę w obszarze księgowości

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • dobra znajomości programu SAP
  • znajomości MS Office
  • bardzo dobra organizacji pracy, inicjatywy i zaangażowania
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • ·nastawienie na samodzielne rozwiązywanie problemów,
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • Możliwość pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku w intensywnie rozwijającej się organizacji
  • Rozwój zawodowy i indywidualną ścieżkę poszerzania kompetencji