Loading...

Młodsza/y Księgowa/y

ARPI Accounting to dynamicznie rozwijające się biuro rachunkowe, obsługujące prestiżowych Klientów polskich i zagranicznych. Obecnie poszukujemy osoby chcącej się rozwijać w zakresie samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych spółek z różnych branż z perspektywą rozwoju w ramach struktur.

Zadania

  • księgowanie dokumentów
  • przygotowywanie sprawozdań do GUS
  • księgowanie wyciągów bankowych oraz dekretowanie dokumentów
  • wsparcie Samodzielnej Księgowej w codziennych obowiązkach
  • rozliczanie delegacji/wydatków pracowniczych
  • raportowanie na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne

Oczekujemy

  • roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość przepisów Ustawy o rachunkowości
  • znajomość języka angielskiego będzie mile widziana
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu Raks SQL i/lub SAP
  • rzetelność oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • umiejętność pracy zespołowej
  • umiejętność obsługi komputera
  • dobra organizacja pracy
  • gotowość do intensywnego rozwoju zawodowego i merytorycznego

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
  • pakiet socjalny (ubezpieczenie medyczne lub karta sportowa)
  • możliwość rozwoju i awansu w ramach struktur firmy
  • elastyczne godziny pracy
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych/możliwości poszerzania kwalifikacji

ARPI Staffing jest częścią ARPI Group, firmy, która rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 2001 roku.

www.arpi.com