Loading...

Magazynier

Dla nowo otwieranego oddziału firmy z branży technicznej, poszukujemy doświadczonego Magazyniera. Osoba na tym stanowisku powinna mieć także wiedzę i umiejętności techniczne.

miejsce pracy: Raszyn

Zakres obowiązków:

  • Załadunek i wyładunek oraz kontrola jakości i zgodności z dokumentacją
  • Transport materiałów i produktów wewnątrz firmy
  • Zapewnienie ergonomii wykorzystania przestrzeni magazynowej
  • Kontrola techniczna wózków widłowych
  • Kontrola zamówień w magazynie
  • Kompletowanie i przygotowanie produktów oraz części zamiennych do wysyłki
  • Tworzenie i kontrola dokumentacji magazynowej
  • Raportowanie stanu magazynowego
  • Kontrola i testy urządzeń przed wysyłką pod kątem bezawaryjnego działania

Oczekiwania:

  • Preferowane wykształcenie techniczne lub powiązane
  • Min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie na stanowisku technicznym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie mile widziana
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Umiejętności techniczne
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość obsługi komputera i komputerowych systemów magazynowych
  • Doświadczenie w obsłudze wysyłek

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko i czynny udział w budowaniu struktur firmy w Polsce
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Pracę w nowoczesnym biurze, w kameralnym zespole – magazyn znajduje się w tym samym budynku co biuro
  • Miejsce parkingowe przy biurze, możliwy bezpłatny dojazd z najbliższej stacji WKD

ARPI Staffing jest częścią ARPI Group, firmy, która rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 2001 roku.

www.arpi.com