Loading...

Młodszy Kontroler Finansowy

W związku z rozwojem biura rachunkowego ARPI Accounting poszukujemy ambitnych osób, chcących rozwijać się w obszarze controlingu.

Młodszy Kontroler Finansowy dołączy do wyspecjalizowanego zespołu. Będzie pracował w międzynarodowym środowisku, z wykorzystaniem znajomości języka angielskiego.

Gwarantujemy dużą ilość wyznawań zawodowych, profesjonalne podejście i stabilną pracę z realnymi możliwościami rozwoju i awansu.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz finansowych na potrzeby wewnętrzne oraz klientów
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • Weryfikacja poprawności księgowań i dokumentacji finansowej
  • Udział w procesach zamknięć miesiąca
  • Wsparcie klientów i odpowiadanie na zapytania
  • Przygotowywanie prognoz i udział w budżetowaniu/planowaniu finansowym
  • Bliska współpraca z audytorami zewnętrznymi
  • Współpraca z innymi działami spółki: księgowym, prawnym, payroll

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finansowe, ekonomiczne)
  • Minimum dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MsOffice (ze szczególnym uwzględnieniem Excela)
  • Mile widziana znajomość programów finansowo – księgowych
  • Znajomość rachunkowości i sprawozdawczości finansowej
  • roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym
  • Analityczny umysł, umiejętność pracy z dużą ilością danych, wyciągania wniosków i ich prezentacji
  • Komunikatywność i rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość poszerzania kompetencji i rozwoju zawodowego w obszarze kontrolingu
  • Pracę w zespole specjalistów i możliwość aktywnego uczestnictwa w realizacji projektów
  • Ambitną i pełną wyzwań pracę w dynamicznym otoczeniu z jednoczesną dużą samodzielnością działania
  • Realne możliwości rozwoju i awansu w strukturach, zależne od umiejętności i zaangażowania
  • Partnerskie relacje i swobodną atmosferę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej lub karty sportowej; fundusz urlopowy)

ARPI Staffing jest częścią ARPI Group, firmy, która rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 2001 roku.

www.arpi.com