Loading...

Operator CNC

Poszukujemy doświadczonych Operatorów CNC. Gwarantujemy stałą pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym z bogatym pakietem socjalnym.

Osoby chcące się przyuczyć do zawodu, również zachęcamy do aplikowania!

Zadania:

  • ustawianie i obsługa obrabiarek do obróbki metali
  • ocena stanu i wymiana narzędzi obróbczych
  • wprowadzanie korekt do programów obróbczych
  • realizacja pomiarów wytworzonych wyrobów zgodnie z planem kontroli
  • konserwacja maszyn, usuwanie prostych usterek

Wymagania:

  • wykształcenie: mile widziane techniczne – preferowane obróbka skrawaniem,
  • praktyka zawodowa: 1 rok, mile widziana znajomość obsługi obrabiarek CNC

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • bezpłatną, prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do programu sportowego,
  • wsparcie w zakresie dojazdu do miejsca pracy
  • fundusz socjalny
  • możliwości rozwoju zawodowego i awansu
  • pracę w nowoczesnej hali produkcyjnej, z zachowaniem wszelkich norm i standardów oraz udogodnień dla pracowników

ARPI Staffing jest częścią ARPI Group, firmy, która rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 2001 roku.

www.arpi.com