Loading...

Property Manager

Poszukujemy doświadczonej, wielozadaniowej osoby na pełne wyzwań stanowisko – Property Managera, dedykowanego do nieruchomości biurowych. Priorytetem na tym stanowisku jest wiedza techniczna, wielozadaniowość, umiejętność zarządzania relacjami i wyznaczania priorytetów.

Zakres obowiązków

  • Aktywne zarządzanie nieruchomością
  • Sporządzanie  bieżących raportów oraz analiz na potrzeby właściciela nieruchomości
  • Przygotowanie budżetów OpEX, CaPex
  • Analiza kosztów, dekretowanie faktur
  • Kontrola i analiza przychodów nieruchomości
  • Zarządzanie spływem należności, gwarancjami, ubezpieczeniami
  • Bieżący kontakt z najemcami i właścicielem nieruchomości
  • Nadzór nad codziennym funkcjonowaniem nieruchomości – rozwiązywanie problemów, szybkie reagowanie
  • Współpraca z kontrahentami i dostawcami usług, serwisami, organizacja przetargów
  • Dbałość i weryfikowanie dokumentacji formalno–prawnej oraz technicznej
  • Monitorowanie umów serwisowych oraz kosztów wykonania prac konserwacyjnych i serwisowych
  • Koordynacja i monitorowanie prac technicznych prowadzonych na nieruchomości

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie techniczne)
  • Doświadczenie w obszarze branży technicznej, w zarządzaniu nieruchomościami
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym
  • Wiedza techniczna z zakresu branży budowlanej i technicznej
  • Znajomość przepisów prawa z zakresu zarządzania nieruchomościami i budownictwa
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Motywacja do pracy, koncentracja, energiczność
  • Umiejętność pracy pod presją
  • Zdolność do szybkiej adaptacji w nowym środowisku
  • Dobre zdolności analityczne
  • Spostrzegawczość, doskonała umiejętność organizacji pracy
  • Umiejętności negocjacyjne i zdolności do samodzielnego rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • Samodzielne stanowisko z szerokimi możliwościami rozwoju
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu – zależnie od preferencji Kandydata
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia Kandydata
  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy i współpracy w dynamicznym, zgranym zespole specjalistów

ARPI Staffing jest częścią ARPI Group, firmy, która rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 2001 roku.

www.arpi.com