Loading...

Sales Manager

Poszukujemy wyjątkowych osób na wyjątkowe stanowisko – Manager z doświadczeniem i sukcesami w sprzedaży oraz znajomością branży kosmetycznej/medycyny estetycznej.

Oferujemy samodzielne, odpowiedzialne stanowisko z możliwościami rozwoju w międzynarodowym środowisku.

miejsce pracy: Warszawa/praca w terenie

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem Przedstawicieli Handlowych w regionie całej Polski
  • Motywowanie, szkolenie i bieżące wsparcie Przedstawicieli w terenie
  • Bezpośredni kontakt i współpraca ze strategicznymi klientami firmy
  • Aktywne pozyskiwanie i wsparcie Przedstawicieli w pozyskiwaniu nowych, potencjalnych klientów
  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych wyników sprzedażowych i jakościowych
  • Udział w tworzeniu okresowych planów sprzedażowych
  • Budowanie i dbanie o wysokiej jakości relacje biznesowe z klientami i partnerami firmy
  • Raportowanie wyników i analiz efektywności pracowników

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży B2B
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym (mile widziane doświadczenie w zarządzaniu strukturą rozproszoną)
  • Dużym atutem będzie znajomość branży kosmetycznej/medycznej/medycyny estetycznej i powiązanych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywny,
  • Umiejętność obsługi komputera oraz systemów CRM
  • Dyspozycyjność, elastyczność i doskonała organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, interpersonalne i wysoka kultura osobista
  • Umiejętność budowania trwałych, pozytywnych relacji biznesowych
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Ukierunkowanie na realizację celów, wysoka motywacja i inicjatywa w działaniu

Oferujemy:

  • Współpracę ze stabilną, rozpoznawalną na rynku marką, gwarantującą możliwości rozwoju
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze uzależnione doświadczenia, wiedzy i umiejętności oraz premie zależne od wyników indywidualnych i wyników zespołu
  • Zadaniowy tryb pracy oraz możliwość samodzielnej organizacji czasu pracy
  • Samochód służbowy, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe oraz kartę sportową

ARPI Staffing jest częścią ARPI Group, firmy, która rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 2001 roku.

www.arpi.com