Loading...

Poszukujemy samodzielnego specjalisty o doskonałej znajomości narzędzi marketingowych i umiejętności prowadzenia kampanii. Jest to elastyczne stanowisko, pozwalające aktywnie wpływać i kreować wizerunek międzynarodowej firmy na rynku polskim i europejskim.

Specjalista ds. marketingu i PR

Opis stanowiska

Zakres obowiązków

  • Budowanie i realizacja strategii marketingowej firmy
  • Organizacja procesu wprowadzania na rynek nowych produktów
  • Współpraca z Działem Handlowym i wspieranie działań sprzedażowych
  • Planowanie, zlecanie i realizacja kampanii marketingowych/ PR
  • Nadzór i weryfikacja przygotowywanych materiałów
  • Czynny udział w tworzeniu koncepcji i organizacji imprez promocyjnych, eventów, bankietów, szkoleń
  • Tworzenie i kontrola realizacji budżetu marketingowego
  • Utrzymywanie relacji z partnerami zewnętrznymi i kontrahentami,
  • Koordynacja przygotowań i opracowywanie materiałów prasowych oraz materiałów promocyjnych, utrzymywanie kontaktu z mediami

Poszukiwane kompetencje

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wiedza merytoryczna i umiejętności praktyczne z zakresu marketingu i public relations
  • Znajomości zróżnicowanych narzędzi komunikacji marketingowej i ich praktycznego wykorzystania
  • Doświadczenia w samodzielnym tworzeniu strategii marketingowej oraz prowadzeniu rozbudowanych projektów
  • Umiejętności analitycznego myślenia i wykorzystywania różnych źródeł informacji, kreatywność, otwartość i wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Umiejętność pracy w dynamicznym, zmieniającym się środowisku, pod presją
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym

Oferujemy

  • Możliwość wyboru preferowanej formy zatrudnienia
  • Stabilne warunki zatrudnienia i możliwość poszerzania swoich kompetencji na wymagającym, samodzielnym stanowisku
  • Pracę pełną wyzwań w zespole dynamicznych i kreatywnych specjalistów
  • Benefity pozapłacowe: karty Multisport i prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość uczestnictwa w wydarzeniach branżowych, targach