Loading...

Specjalista ds. obsługi klienta

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży produkcyjnej poszukujemy osób dedykowanych do szeroko rozumianej obsługi klienta. Pracownik na tym stanowisku będzie musiał wykazać się komunikatywnością, elastycznością, ale i kreatywnym podejściem. Gwarantowane są możliwości rozwoju w ramach struktur, liczne szkolenia i indywidualne podejście.

Zadania

  • Utrzymywanie stałego, aktywnego kontaktu z klientami, partnerami i pracownikami
  • Odpowiadanie na pytania klientów i rozwiązywanie otwartych problemów
  • Dokładne przetwarzanie zamówień klientów w systemie ERP
  • Zarządzanie zamówieniami klientów
  • Stała opieka nad klientem, wsparcie na każdym etapie współpracy ze szczególną dbałością o jakość obsługi
  • Przyjmowanie zgłoszeń i rozpatrywanie reklamacji
  • Obsługa umów sprzedażowych w systemie CRM
  • Budowanie skutecznych, długofalowych relacji z klientami
  • Wspieranie działalności sprzedażowej

Oczekujemy

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz języka czeskiego (warunek konieczny)
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, dbałość i umiejętność utrzymania wysokich standardów jakości i dokładności
  • Aktywna, otwarta osobowość – pozytywne nastawienie
  • Silna dbałość o szczegóły, punktualność
  • Umiejętności analityczne, mile widziane doświadczenie w raportowaniu do struktur międzynarodowych
  • Silne umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy z różnymi typami osobowości, umiejętność jasnej, zwięzłej i taktownej komunikacji (werbalnej i pisemnej) zarówno ze współpracownikami, jak i klientami
  • Umiejętność sprawnego rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • Otwarte, dynamiczne, motywujące środowisko pracy
  • Możliwość praktycznego wykorzystania i rozwijania umiejętności językowych
  • Konkurencyjne wynagrodzenie + bonus roczny
  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta kafeteryjna
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach struktur

ARPI Staffing jest częścią ARPI Group, firmy, która rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 2001 roku.

www.arpi.com