Loading...

Sprzedawca Sommelier

Concept Store będzie wyjątkowym miejscem. Oferował będzie ekskluzywną odzież i dodatki największych polskich marek modowych, wina, literaturę i sztukę.

Obecnie poszukujemy Sprzedawcy/Sommeliera, który odpowiedzialny będzie za sekcję winiarską, będzie prowadził degustacje oraz uczestniczył w eventach organizowanych w Butiku.

Mile widziane osoby dyspozycyjne do pracy w niepełnym wymiarze godzin.

Zadania:

  • Obsługa klientów butiku z uwzględnieniem wewnętrznych standardów i wymagań
  • Przygotowywanie i prowadzenie degustacji wina dla klientów
  • Budowanie i utrzymywanie stałych relacji z klientami
  • Dbanie o odpowiednią prezentację towarów, zamówienia i stany magazynowe

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane przy sprzedaży win – w sklepie, restauracji etc
  • Znajomość i branży i zainteresowanie tematyką winiarską
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub znajomość innego języka obcego
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Umiejętność obsługi komputera, urządzeń biurowych i systemów kasowych
  • Nienaganne umiejętności prezentacyjne i komunikacyjne
  • Wyjątkowa dbałość o szczegóły i estetyka
  • Doskonała organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin i dostosowania grafiku pracy do dodatkowych zajęć
  • godziny pracy zmianowej w zakresie 09:00 – 20:00
  • wynagrodzenie, na które składa się podstawa i prowizja zależna od osiąganych wyników
  • międzynarodowe środowisko pracy, dające możliwość stałego rozwoju zawodowego
  • możliwość awansu w ramach struktur
  • udział w prestiżowych eventach organizowanych w butiku

ARPI Staffing jest częścią ARPI Group, firmy, która rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 2001 roku.

www.arpi.com